- Hoşgeldiniz

Adres : İnkılap Mahallesi, Mehmet Akif Cd. No:23, 35380 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Türkiye
Telefon : 02324528288
E-Posta : info@atasunnakliyat.com.tr
Websitesi : http://www.atasunnakliyat.com.tr/
Üyelik Tarihi : 22 Kasım 2017

ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT İZMİR

Atasun Evden Eve Nakliyat
İzmir evden eve taşımacılık firmaları ile sizde en iyi ev taşıma hizmetini uygun fiyatlarla alınız. İzmir’de şehir içi ev taşıma ve şehirler arası nakliye hizmeti olan en iyi evden eve nakliye firmasıyız.

Profesyonel Nakliye Hizmetleri
Nakliyat alanı, dikkat ve güven gerektiren bir hizmet alanıdır. Kullanılan araçlardan çalışan personele kadar iyi bir profesyonel kadro oluşturulmalıdır. Aksi halde ortaya çıkabilecek istenmeyen ve tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Atasun nakliye olarak, işimizi en iyi şekilde gerçekleştirmek adına, düzenli olarak yenileme çalışmaları yapmaktayız.
Şehirler arası nakliyat alanında sunduğumuz tüm hizmetlerde, en az zaman içerisinde en güvenli çalışma tarzımız ön plandadır. Bu anlamda son teknolojiye uygun araç ve ekipmanlarımız ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz en iyi İzmir asansörlü evden eve nakliyat şirketleri arasındadır. Asansörlü taşıma sistemlerini ülkemizde ilk kullanan firmalar arasındayız. Dolayısıyla bu anlamdaki tüm çalışmaları ve yenilikleri yakından takip ediyor, gerekli olan tüm durumları şirketimiz bünyesine katıyoruz. İzmir şehirler arası ev taşıma firması olarak, tüm asansör bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz.
Bu bakımların aksadığı durumlarda ortaya çıkabilecek sorunlarla hiç karşılaşmasak da önemini farkındayız. Böyle bir durumu, hiçbir müşterimizin hayatına katmamak adına, disiplinli çalışmamızdan kesinlikle ödün vermiyoruz. Güven ve bilgiye dayalı bir hizmet sunma amacımıza daima ulaşıyoruz.
Firmamız tarafından taşınan tüm eşyalarınız, anlaşmalı sigorta şirketi tarafından korunmaktadır. İzmir sigortalı evden eve nakliye alanında da birçok yenilikçi çalışmalarda bulunuyoruz. Korumaya yönelik her türlü önlem, firma personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Tüm bu hizmetlerden size yararlanabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Kargolar kategorisinde bulunan ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT İZMİR sitemize 22 Kasım 2017 tarihinde eklenmiş ve 1.078 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :