- Hoşgeldiniz

GAZETECİ TAHİR KAVRİ’DEN VALİ ALPMAN’A ZİYARET

GAZETECİ TAHİR KAVRİ’DEN VALİ ALPMAN’A ZİYARET sitemize 22 Kasım 2017 tarihinde eklenmiş ve 511 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

GAZETECİ TAHİR KAVRİ’DEN VALİ ALPMAN’A ZİYARET
Bugün gazeteci Tahir Kavri’yi makamında kabul eden Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman, Iğdır’ın huzuru ve kalkınması gelişmesi için basına çok büyük görevler düştüğünü söyledi.
Ahmet Turgay Alpman, ” Yerel gazeteler bir ilin sesidir. Çünkü ilin sorunlarını, güzel olayları bu gazetelerde görmek mümkündür. Iğdır’da yapılan haberlerin Iğdır’a katkıda bulunması gerekli, basın mensuplarının bulundukları yerde yapacakları haber yeri ve zamanına göre çok önemli, çünkü o haber gerçeği yansıtmalı, gerçeği yansıtmasa o şehri dışarıya yanlış tanıtabilir. Bu nedenle basın mensuplarının haber konusunda çok duyarlı olması gerekir. Basın bizim sesimiz ve kulağımızdır. İlimizde olup biten her şeyi gazetelerden öğrenmekteyiz..” diye konuştu.
Gazeteci Tahir Kavri’de ziyarette yaptığı konuşmada “Sayın Valimiz İlimize güzel hizmetler yapmaktadır. Yerel basın olarak her zaman yapılan ve yapılacak olan güzel hizmetlerin destekçisi olacağız. ”dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :